ASLINDA 2010'DAN BU YANA

2010 yılında başladığımız içerik oluşturma serüveninde sektörde birçok ajansa da rehberlik ederek sektörün gelişiminde katkıda bulunduk. Türkiye’nin ilk içerik ajansı olmak bu yola başladığımızda zorlu engeller ile karşılaşmamızı sağlasa da, kelimelerin gücü ile hepsinin üstesinden gelmeyi başardık.

ZAMANIN DEĞERİNİ BİLİYORUZ.!

İçeriklerin yoğun mesai gerektirmesinden dolayı her gün binlerce sitenin yayın hayatına veda etmesini engellemek adına çıktığımız bu yolda on binlerce kelimenin altına imzamızı attık. Sadece içerik ihtiyacını geliştirmek için değil, internetin faydalı bilgiler ile dolarak daha zengin bir kütüphane haline gelmesini isteriz.

EKONOMİK OLMALI

Rekabet arenasının her geçen gün dijital dünyaya aktarılması ile firmalar için içerik en güçlü silah haline gelmiştir. Yayın hayatımıza başladığımız günden beri hizmetimizin odak noktalarını kalite ve ekonomik fiyatlar üzerinde tutmayı amaç edindik. Rakiplerimize verdiğimiz kalıcı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz :)

NASIL DOĞDU?

Yıllar boyu yaptığımız işlerde dikkatimizi çeken tek şey iletişim sürecinin yavaşlığı ve paralel olarak da markaların bundan olumsuz etkilediğidir. O zaman bu ihtiyacı karşılayacak her sürecin hızlı işleyeceği bir servis yapmamız gerekiyordu. Makale.net içerik sürecindeki tüm sorunları ortadan kaldırıyor.